Cenník

Tetovanie si narozdiel od nového mobilu alebo telky kupujete na celý život. Pravidlo, že čo je drahé, musí byť aj kvalitné, tu neplatí vždy. Žiaľ, stále sa nájdu „profesionálni“ tatéri, ktorých hodinová sadzba je privysoká, no ani zďaleka nie je odrazom ich výslednej práce. Stále častejšie sa stretávame s podomovými tatérmi, ktorých pracovný priestor pripomína skôr pivnicu než profesionálne tetovacie štúdio, v lepšom prípade vás potetujú vo svojej obývačke alebo kuchyni. Zákazníci od nich často odchádzajú s lepším pocitom z pár ušetrených eur než z pekného diela na ich koži. Áno, aj oni venujú svoj čas ľuďom a vložia do svojho remesla istý kapitál, lenže to zďaleka neprevyšuje hodnotu dobre vybaveného tetovacieho štúdia a kvalitne odvedenej práce odborníka. Každý tetuje z rôznych dôvodov, rovnako ako doktor ošetruje svojich pacientov. Ak mu nezáleží na vlastnej práci a zdraví pacientov, odrazí sa to na jeho prístupe k nim. Určite to poznáme všetci a prirodzene tak vieme rozpoznať dobrého doktora od zlého. Jeho vedomosti a prax sú rozhodujúce, ale vždy očakávame niečo navyše, že o nás ako pacientov bude dobre postarané a že svojmu doktorovi nie sme ľahostajní. Kvalitná práca a skvelý prístup tatéra je tou správnou kombináciou pre maximálnu spokojnosť jeho zákazníkov.

malé tetovanie - 50€

Malé a decentné tetovania sú v poslednej dobe veľkou obľubou. Môže ísť o písmenko alebo číslice, drobný nápis či malý symbol rôznej farby. Menej je niekedy viac.

tetovanie a oprava tetovania - 50€ / hodina práce

Pri väčších tetovaniach sa práca tatéra ráta aj na niekoľko hodín. Čas sa odvíja od veľkosti výsledného tetovania, motívu, farebnosti a použitej techniky tatéra. V prípade farebného realistického portrétu musíme rátať aj s celodňovým sedením. Tie najdlhšie trvajú niekedy aj 10 hodín. V prvom rade dbáme na výdrž zákazníkov, a preto jednotlivé sedenia rozložíme na niekoľko termínov. 

Pri oprave tetovania hovoríme o zvýraznení farieb alebo o úplnom prekrytí starého, resp. neiaduc=ho tetovania novým motívom. Tento postup sa nazýva „cover up“, pričom je náročnejší jednak na prípravu, ale aj samotný proces tetovania. Vyžaduje si isté skúsenosti tatéra a dobrú znalosť práce s farbami.

odstránenie tetovania - od 120€

Typ lasera, ktorý používame v našom štúdiu je neinvazívny, to znamená, že je cielený výlučne na rozbitie farebného pigmentu bez toho, aby okolitú kožu poškodil v podobe jazvy alebo spálenia.

Niekedy je nevyhnutné podstúpiť niekoľko sedení, kedže pigmenty farieb sú usadené v koži v niekoľkých vrstvách, ktoré je nutné rozbiť. V priemere je potrebné absolovovať aspon 3 sedenia s odstupom približne 6 týždňpv medzi jednotlivými sedeniami. V prípade vyblednutého a amatérsky spracovaného tetovania niekedy postačí aj jedno sedenie. Čím je tetovanie staršie, tým sú výsledky jednotlivých zákrokov efektívnejšie.

piercing

Klasické typy piercingov (perá, uši, jazyk, nos) cena vrátane šperku a dezinfekcie – 40€

Microdermal vrátane šperku a dezinfekcie – 45€

Samotný úkon s vlastným šperkom – 15€

Pošli nám svoj návrh cez e-mail alebo facebook a my ti povieme presnú cenu.