ŠPERK NA ZUBY

Pravdepodobne ste už počuli o piercingu uší, tela dokonca aj ústnej dutiny. Ale čo piercing v zube? Tento trend záhrňa umiestnenie drahokamu, kameňa alebo iného typu šperku priamo na zub v ústach.

 

Postup lepenia zubných šperkov.

Pri konzultácií si určíte typ šperku a zub, na ktory ma byť šperk prilepený.
Po kontrole zdravotného stavu vybraného zuba je možné šperk nalepiť. Aplikácia zubného šperku je úplne bezbolestný zákrok, ktorý si nevyžaduje žiadnu anestézu.

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY – FAQ

Sú šperky pre mužov alebo ženy?

Ženy si zvyčajne viac uvedomujú svoj vzhľad a zuby, pretože šperky sú zvyčajne ženskou doménou, aj ked teraz vidíme mužov, ktorí s nimi experimentujú viac ako kedykoľvek predtým. Mohli by sme teda povedať, že ide o individuálnu voľbu.

Ako sa šperk pripevnuje?

Pri aplikacií používame živicový spojovací systém na fixáciu diamantu na zuby, výhodou je, že nemusíme vŕtať
ani nijako zasahovať do štrúktury zubu.

Bolí postup aplikácie?

NIE!- Zubný Diamant na zuboch je úplne bezbolestný zákrok a nevyžaduje si žiadnu anestézu. Nevyžaduje žiadne vŕtanie a postup je úplne bezpečný.

Ako si odstránim zubný šperk, ked ho už nechcem?

Ak by ste chceli odstrániť svoj zubný šperk, môžme vám ho kedykoľvek odstrániť. Áno, je to úplne reverzibilný postup a vaše zuby budú rovnaké ako predtým.

Ako dlho zubný diamant vydrží?

Životnosť zubného diamantu nie je nikdy zaručená. Existuje mnoho faktorov, ktoré to ovplyvňujú, najmä vaše návyky dentálnej hygieny. Hladina vápnika v zubnej sklovine (ovplyvňuje lepenie) Zubné drahokamy ako diamant alebo špeciálne neskôr zvyčajne vydržia minimálne 1 rok, ale pri správnej starostlivosti môžu vydržať celý život.

 

Ak ste sa rozhodli, pre šperk na zuby v našom štúdiu Ink code tattoo & gallery , je nutné sa objednať cez formulár na stránke ( booking ) alebo telefonicky. Cena zahŕňa šperk a samotnú aplikáciu.